سرخط خبرها
(8 دقیقه پیش) ماشین لیگ برتری بعد از 20 سال(عکس)(8 دقیقه پیش) ماشین لیگ برتری بعد از 20 سال(عکس)(10 دقیقه پیش) استارت آلکمار برای فصل جدید فوتبال هلند/ شماره 7 به علیرضا جهانبخش رسید(11 دقیقه پیش) ادامه سریال جوانگرایی جلالی در پیکان(16 دقیقه پیش) نانی: رونالدو همه منتقدان را ساکت کرده است(16 دقیقه پیش) نانی: رونالدو همه منتقدان را ساکت کرده است(39 دقیقه پیش) نماینده آجورلو به انزلی می‌رود/ اقدام جدید تراکتور برای جذب ثاقبی(52 دقیقه پیش) تهامی: مثل من نیست اما می‌درخشد/ روایت تهامی از برادرزاده‌اش که تراکتوری شد (1 ساعت پیش) گزارش تصویری از اردوی تیم ملی جوانان(1 ساعت پیش) گزارش تصویری از اردوی تیم ملی جوانان(1 ساعت پیش) نماینده تراکتور به اصفهان رفت/ حسن‌زاده امروز تراکتوری می‌شود؟(1 ساعت پیش) نماینده تراکتور به اصفهان رفت/ حسن‌زاده امروز تراکتوری می‌شود؟(1 ساعت پیش) تیم خوبی را روانه لیگ شانزدهم می کنیم/ سهرابی: دو بازیکن دیگر جذب می کنیم(1 ساعت پیش) دعوتنامه میناوند برای پرسپولیس(1 ساعت پیش) حقیقی از 14 تیر استارت می زند

جملات زیبا فلسفی

اگر کسی تو را پشت خط گذاشت تا به تلفن دیگری پاسخ دهد تلفن را قطع کن
نام کاربری : mehrdad
آقا مجرد , 30 ساله
ساکن تهران
شغل برنامه نویس
تحصیلات لیسانس ,نرم افزار

برای تشخیص شباهت روانشناسی خود
و این کاربر وارد پارس یونیت شوید
-

کاسپارف معروف، در بازی شطرنج به یک آماتور باخت


همه تعجب کردند و علت باخت را جویا شدند و او این گونه عنوان کرد:"در بازی با او نمی‌دانستم که آماتور است. برای همین، با هر حرکت او دنبال نقشه‌ای که در سر داشت می‌گشتم.


گاهی به خیال خود نقشه‌اش را خوانده و حرکت بعدی را پیش‌بینی می‌کردم، اما در کمال تعجب حرکت ساده دیگری می‌دیدم.تمرکز می‌کردم که شاید نقشه جدیدش را کشف کنم. آن قدر در پی حرکت‌های او بودم و دنباله‌رو مسیر او شدم که مهره‌های خودم را گم کردم. بعد که به سادگی مات شدم فهمیدم حرکت‌های او از سر مهارت‌نداشتن بود و فقط مهره‌ها را حرکت می‌داد و من از لذت بازی غافل شدم چون به دنبال نقشه‌ای بودم که وجود نداشت.بازی را باختم اما درس بزرگ‌تری یاد گرفتم که تمام حرکت‌ها از سر حیله نیست.


آن قدر فریب دیده‌ایم و نقشه کشیده‌ایم که صادقانه حرکت کردن را باور نداریم و به دنبال نقشه‌هایش می‌گردیم آنجاست که مسیر را گم می‌کنیم و می‌بازیم."