نام کاربری : mehrdad
آقا مجرد , 28 ساله
ساکن تهران
شغل برنامه نویس
تحصیلات لیسانس ,نرم افزار
-
-
آیا موافق هستید با خصوصی تر شدن حریم کاربرها، نظارت پلیسها روی کاربرهایی که حریم خصوصی دارن، کمتر بشه؟ (با حذف صفحه اصلی شبکه اجتماعی - دسترسی به پست دوستان فقط در صفحه مطالب دوستان امکان پذیر خواهد بود)

بلی (29.0%)

خیر (71.0%)

تعداد کل نظرات : 93
-
-
-
دوستان من به صورت خلاصه نظر خودمو در مورد بحران اوکراین بیان میکنم. خوشحال خواهم شد شما هم در این مورد نظر بدید.

مقدمه
اگر اخبار را دنبال کرده باشید، در پی انقلاب مردم اوکراین به طرفداری از خانم تیموشنکو (رهبر حزب میهن اوکراین - مورد حمایت امریکا و غرب) و ترک اوکراین توسط یانوکوویچ (که الان در مسکو هست - مورد حمایت روسیه) به نظر میاد بحران اوکراین شتاب بیشتری پیدا کرده است.

هارت لند یا قلب زمین
اروپای شرقی یکی از مکانهای جنگ خیز کره زمین هست! جنگهای صلیبی بیشتر در این منطقه رخ دادن و 2 جنگ جهانی از این منطقه آغاز شد. باورهای سیاستمدران قدیمی بر این بوده که کسی که حاکم بر هارت لند شود، میتواند بر کل دنیا سلطه کند!

تقابل غرب و شرق
به نظر من اهمیت این منطقه به خاطر جدال غرب و شرق بر روی سرزمین های استراتژیک اروپای شرقی است.

اعزام نیروی نظامی
شایعات (که دیگه دارن رنگ و بوی واقعیت میگیرن) میگه که روسیه نیروی نظامی به اوکراین و به خصوص بخش "کریمه" ارسال کرده و از طرفی جلسات محرمانه و غیر محرمانه مسئولین امریکایی هم در مورد اوکراین بیشتر شده است.

با این توضیحات آیا به نظر شما ما در آستانه یک جنگ جهانی سوم هستیم؟ (لطفا شوخی نکنید و نظر خودتون رو در مورد بحران اوکراین و سوال من مطرح کنید)
-
-
سلام دوستان عزیز

اگر وبلاگ فعالی در پارس یونیت داشته و تمایل دارید وبلاگ خود را در صفحه اصلی سایت، صفحه شبکه اجتماعی یا صفحه وبلاگ تبلیغ کنید، در بانک مجازی پارس یونیت درخواست وام دهید!

البته اول شرایط را با دقت بخونید و بعد درخواست رو بزنید.

خوب و خوش باشید

مشاهده پست‌های بیشتر